Контакти Замовлення/оплата Доставка/збирання Інформація Оплата частинами ОТПКредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть
Сервіс "Оплата частинами" від Приват банку знову запрацював!
За наявності достатнього ліміту Ви можете оформляти послугу "Оплата частинами" при покупці.

Стінки Новіта

Новіта - Ваша вітальня, сповнена музикою затишку й гармонії

Що може бути важливіше затишку й комфорту у власному будинку? Вітальня, що ніжно відкриває свої обійми, приймає утомлених хазяїв, і при цьому дивує гостей. Унікальний стиль і незабутній комфорт, мир гармонії й щиросердечного тепла. Подаруйте собі задоволення насолодитися заслуженим відпочинком в оточенні істинно гарних речей. Вітальня Новіта - дивовижна колекція, що робить незабутнє враження з першого погляду. Особлива атмосфера затишку й ніжності, незвичайний шарм і легкість, шляхетність і тонкий смак. Усе це - заслуга професіоналів-дизайнерів меблевої фабрики Скай, що виявили особливий підхід у створенні цього меблевого комплекту. Творчий підхід легко вгадується в кожній деталі, у кожній рисі цього ансамблю: цікаві фрезеровані фасади, дзеркала й стекло з фацетною обробкою, незвичайно м'який і теплий деревний відтінок "Горіх" і не менш вражаючий своїм багатством шикарний "Білий із золотом". При зовнішньому витонченому вигляді колекція радує відмінною функціональністю, надійними практичними характеристиками, що забезпечується застосуванням сучасних технологій у виробництві.


 Новіта Стінка 1

 Новіта Стінка 2

 Новіта Стінка 3
Новіта Стінка 1 Новіта Стінка 2 Новіта Стінка 3

 Новіта Стінка 4
Новіта Стінка 4

Модульна система для вітальні Новіта - це набір різнопланових модулів різного функціонального призначення. Широкий вибір варіантів комплектації дозволяє врахувати всі можливі нюанси планування приміщення - від невеликих кімнат до шикарних просторих апартаментів. При всій своїй різнотипності, комплексний підхід і єдиний стиль оформлення зберігає цілісність сприйняття ансамблю незалежно від обраної комплектації. І хоча гарнітур оформлений у вираженому класичному стилі, цілком доречно на широких комодах будуть виглядати сучасна ТВ і аудіотехніка. При цьому універсальність представленої колекції дозволяє підібрати необхідну комплектацію для облаштованості будь-якого приміщення Вашого будинку - від вітальні до спальної кімнати.
Без сумніву, стінка Новіта - неповторна колекція, що запам'ятовується. Подаруйте собі музику затишку й домашнього тепла, огорніть свій будинок гармонією комфорту й добірності. Виявіть свій тонкий смак, здивуйте своїх гостей і просто побавте себе.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву та області

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

ОТП-Кредит

Сертифікати

Залишити відгук
Дзеркало Хелен
–5%
1 385грн. 1 316грн.