Контакти Замовлення і оплата Доставка та збирання Загальна інформація Оплата частинами Кредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть мені

Стінки Атлант

Стінки Атлант

Стінка Атлант оптимально поєднує в собі високу функціональність і сучасний стиль. Спокійний і елегантний дизайн робить цю меблеву колекцію справжньою «ізюминкою», дійсною прикрасою кімнати приймання гостей. До того ж, меблевий гарнітур Атлант витриманий у традиціях класичного стилю, що дозволяє поєднувати його з будь-якими меблями, що прикрашає як вітальню, так і молодіжну кімнату. Принципи практичності й функціональності, ергономічності й максимальної зручності знайшли своє яскраве відбиття в цій колекції, завдяки чому вона з легкістю вирішує різні побутові проблеми зберігання всіляких дріб'язків і потрібних речей.


Вітальня 1 Атлант

Вітальня 2 Атлант

Стінка Атлант
Вітальня 1 Атлант Вітальня 2 Атлант Стінка Атлант

Модульні меблі Атлант подарують будинку красу й гармонію, дійсний комфорт і домашній уют. Їх гарні фасади ніжного відтінку «Вільха» сховають за собою від сторонніх очей усе зайве, і тільки сонячне світло, відбиваючись і відіграючи на скляних стулках шаф і в нішах відкритих стелажів, буде піднімати настрій і дарувати позитивний настрой
Яскрава й модна модульна система Атлант включає широке коло різноманітних по функціональнім призначенню предметів. Універсальний і практичний дизайн дозволяє встановлювати ці меблі в будь-якій кімнаті Вашого будинку, не тільки у вітальні. Спальня, робочий кабінет, молодіжна кімната й навіть передпокій – будь-яке приміщення може бути прикрашене меблевою композицією з даної серії. Усі елементи колекції Атлант виконані в елегантному стилі, а всі разом вони утворюють єдине гармонійне ціле.
Міцні й надійні матеріали, які використовуються для створення меблів Атлант, дають впевненість у довговічності її експлуатації. Крім того, ще одним плюсом цієї колекції є її невисока вартість, що робить стінки Атлант доступними самому широкому колу потенційних покупців.

Немає жодного товару в цьому розділі.
zamer

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

Кредит

Сертифікати

Залишити відгук