Контакти Замовлення і оплата Доставка та збирання Загальна інформація Оплата частинами Кредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть мені

Стінки Капрi

Стінки Капрi

Стінка Капрі завдяки своєму елегантному сучасному виконанню, безсумнівно, стане основним меблевим ансамблем у вітальні, задаючи стиль усього приміщення. Універсальність колекції Капрі дозволяє встановлювати цей гарнітур, як у вітальнях, так і в кабінетах, а також у спальнях. Стиль мінімалізм наклав свій відбиток на зовнішній вигляд усієї колекції. Строгий дизайн елементів меблів дозволяє створити відчуття не завантаженого простору, а контрастне яскраве розцвічення надає всьому гарнітуру виразності. Комбінація темних і світлих відтінків натурального дерева на плоских фасадах додає стінці Капрі стильності, сучасності й оригінальності. Завдяки принципу модульності, з елементів колекції можна створювати зовсім унікальні меблеві композиції, які прекрасно будуть виглядати в будь-якій кімнаті, оформленої в сучасному стилі.


Капрі Стінка 1

Капрі Стінка 2

Капрі Стінка 3
Стінка 1 Стінка 2 Стінка 3

Капрі Стінка 4

Капрі Стінка 5

Капрі Стінка 6
Стінка 4 Стінка 5 Стінка 6

Стінки Капрі відрізняються простими, лаконічними формами кожного модульного елемента. Прості й витончені, без якого-небудь декору, вони залучають природньою красою й орнаментом натурального дерева. Плоскі фасади обрамляють товсті рами кольору «Темний Венге», а вітрини прикрашені матовим склом. Строгий дизайн і цікаве розцвічення всіх предметів – це те, що надає меблям Капрі її неповторний стиль і впізнаваність серед аналогічних гарнітурів для вітальні.
Модульна система Капрі надає волю для самовираження при розробці сценарію розміщення меблів. Немає чітких правил і границь, воля у виборі меблювання кімнати дозволяє встановлювати різноманітні модулі, що входять до складу колекції Капрі, саме в тому порядку, який найбільш кращий її власникові. Вітальня Капрі може бути придбана як у вигляді готових стандартних комплектів, так і заелементно в необхідній комплектації.

Немає жодного товару в цьому розділі.
zamer

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

Кредит

Сертифікати

Залишити відгук