Контакти Замовлення/оплата Доставка/збирання Інформація Оплата частинами ОТПКредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть
Сервіс "Оплата частинами" від Приват банку знову запрацював!
За наявності достатнього ліміту Ви можете оформляти послугу "Оплата частинами" при покупці.

Стінки Арья

Сміливий гарнітур для дійсних цінителів сучасного динамічного дизайну

Стінка Ар'я – оригінальна колекція вітчизняної фабрики, для дійсних цінителів яскравого стильного дизайну. Контрастна, динамічна, смілива – колекція Ар'я знаходить відгук у серцях молоді, молодих українських родин. Головна особливість представленого гарнітура – це нестандартний підхід до оформлення меблевих фасадів. При погляді на колекцію можливо в когось виникають асоціації з абстрактним дизайном, де темні елементи на фасадах немов «розплавилися» і «потекли», створюючи цікаві темні вставки цікавої форми. В інших можуть виникнути асоціації зі шкільним курсом математики, де темні вставки чимсь нагадують за своєю формою звичний і знайомий усім з дитинства квадратний корінь. Подібна «математична» колекція виглядає досить оригінально й сміливо, при цьому продумана ергономіка й функціональність не можуть не порадувати. Завдяки цікавому дизайну гарнітур не виглядає масивно й громіздко, а найширший вибір модулів дозволяє облаштувати приміщення будь-якої площі й архітектурних особливостей.


Ар'я Вітальня
Ар'я Вітальня

Модульна система для вітальні Ар'я представлена класичним набором елементів. Цікава гірка й вітрина дозволяють установити як аудіо- відео-апаратуру, так і милі серцю дрібнички. Місткий комод і велика шафа забезпечать порядок і затишок у вітальні, до того ж на вибір представлено кілька варіантів вузьких шаф з різним оформленням фасадів. Прикрашають фасади модульних елементів цікавої форми ручки, а також відкриті полички як на гірці, так і на інших елементах (наприклад, дзеркало, вітрини). При оформленні гарнітура дизайнери фабрики віддали перевагу комбінації двох контрастних кольорів – темному Венге й світлому молочному дубу, що підкреслює сміливий абстрактний, небагато футуристичний дизайн.

Колекція Ар'я виглядає дуже яскраво й виразно, при цьому продумана ергономіка й відмінна функціональність вражають, – усе це дозволяє позиціонувати гарнітур як меблі для стильної сучасної молоді. Вітальня Ар'я – без сумніву, одна із самих цікавих і незвичайних колекцій, зі сміливим оригінальним дизайном, доступна за ціною при відмінній якості матеріалів і складання, обробки деталей.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву та області

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

ОТП-Кредит

Сертифікати

Залишити відгук
Шафа-3У Компаніт
–5%
4 325грн. 4 109грн.