Контакти Замовлення/оплата Доставка/збирання Інформація Оплата частинами ОТПКредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть
ГоловнаШафи купеШафи купе тридверні: 2000 мм
Сервіс "Оплата частинами" від Приват банку знову запрацював!
За наявності достатнього ліміту Ви можете оформляти послугу "Оплата частинами" при покупці.

Шафи купе тридверні: 2000 мм

Вибираємо шафи-купе. Як правильно зробити виміри?

Отже, вирішено. Купуємо шафу-купе. Але як правильно її вибрати? Загальний дизайн, колірне оформлення, необхідна кількість дверей, інші атрибути, але головне, оптимальні розміри - ширину, глибину й висоту? Кінцеве ж, можна викликати фахівця - замірщика Інтернет-Магазину Maxmebel і він зробить усі необхідні розрахунки. Або можна зняти всі виміри самостійно, що дозволить за дві секунди визначитися з найбільш підходящою Вам моделлю. Причому варто враховувати, що правильно виконані виміри - це, мабуть, найважливіше при проектуванні нового елемента меблевої обстановки.

Спочатку робимо загальні виміри частини приміщення, де планується встановити шафи-купе. При розрахунках враховуються довжина, ширина й висота передбачуваного місця установки шафи. Також необхідно врахувати кілька нюансів, які суттєво впливають на габаритні розміри меблів. Ця наявність плінтусів і багетів, а також можливі нерівності стін, які нехай і незначно, але впливають на максимально припустиму ширину й глибину шафи, можливість її установки. Тому рекомендується зробити виміри приміщення в декількох контрольних точках по ширині, глибині й висоті. Також необхідно врахувати наявність на місці монтажу шафи (або поруч із ним) коробки дверей і можливості її відкриття в майбутньому, батарей опалення, вікон, вимикачів світла. Припустимо, ширина приміщення - 2м 10см. В отриманих загальних габаритах необхідно зробити виправлення на плінтус, нерівності й багети ( близько 5-10см). Після цього можна визначитися із загальними розмірами шафи. У цьому випадку оптимальний варіант - шафи-купе тридверні (ширина 2000 мм).
Інтернет-Магазин Maxmebel пропонує найширшу лінійку шаф-купе, від вузьких і компактних двудверних моделей, із шириною фасаду всього 90см, до справжніх гігантів, шести- і чотиридверних шаф із шириною більш трьох метрів, гідних установки в гардеробній кімнаті або в просторій вітальні. Готові шафи-купе пропонуються зі стандартною глибиною – 45см або 60см, що обумовлене розмірами спеціальних систем зберігання одягу (штанг із тремпелями для одягу, висувних вішаків).
І от Ви визначилися з габаритами шафи-купе, тепер залишається вибрати її форму й дизайн, колір, продумати необхідність і можливість установки бічних кутових закінчень, карниза з ефектним підсвічуванням.
Детально сплановані й продумані шафи купе (Київ) - це повноцінна система зберігання речей, що дозволяє максимально ефективно використовувати кожний сантиметр простору, до того ж, шафа з розсувними дверима займає досить багато місця в кімнаті, що значно впливає й на її загальний дизайн і на стиль

Немає жодного товару в цьому розділі.

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву та області

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

ОТП-Кредит

Сертифікати

Залишити відгук