Контакти Замовлення/оплата Доставка/збирання Інформація Оплата частинами ОТПКредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть
ГоловнаШафи купеШафи купе тридверні: 1900 мм
Сервіс "Оплата частинами" від Приват банку знову запрацював!
За наявності достатнього ліміту Ви можете оформляти послугу "Оплата частинами" при покупці.

Шафи купе тридверні: 1900 мм

Вибираємо шафи-купе. Якої глибини він повинен бути?

Вибираючи шафу-купе, багато замислюються, яку ж глибину варто вибрати? Звичайно ж, чим вона менше, тим менше місткість шафи. У випадку занадто великої глибини добратися до задньої стінки шафи й речей, які там лежать, може бути досить проблематично. До того ж, підбираючи шафу-купе трдверну (ширина 1900 мм) також варто враховувати не тільки бажані габарити меблів, але й реальні розміри приміщення, що обмежують можливості установки шафи бажаної глибини.

Яка ж глибина буде найбільш оптимальною? Стандартні розміри, пропоновані виробником і представлені в Інтернет-Магазині Maxmebel, - це 45см та 60см. Чому саме такі габарити? Внутрішній простір шафи складається із площі, відведеної під установку фасаду, і «корисної» глибини, де розміщаються полиці, вішаки й висувні шухлядки. Двері шафи-купе розташовуються на двох рівнях по глибині, при розкритті вони перекривають один одного. Як правило, фасадна частина з механізмом розсувних дверей займає до 10см загальної глибини шафи. Якщо врахувати, що для розміщення стандартної штанги для плічок з одягом необхідно мінімум 45-50см, то повна глибина меблів повинна бути 60см. Глибина шафи-купе може бути більше, наприклад, у шафи в гардеробній кімнаті, або ж менше, наприклад, вузькі шафи-купе у невеликому передпокої, обмеженої по площі. У цьому випадку не вдасться розмістити стандартні поздовжні штанги для одягу, тому встановлюються поперечні вішала, що висуваються вперед і які забезпечують максимальну зручність використання неглибокої шафи. Стандартна ширина вішала – 30см, цього досить, щоб повісити 7-8 тремпелей з верхнім одягом. Щоб уникнути зачіпання одягу за двері шафи додаємо ще 5см та 10см – на розсувну систему. Одержуємо мінімальні розміри глибини шафи-купе – 45см. Глибини полиць і висувних ящиків в 30см також досить, щоб скласти речі «стопочками» на полиці або ж помісити все в шухлядки.
Готові шафи-купе від Інтернет-Магазину Maxmebel – це комплексні системи зберігання речей, що мають певні конструктивні обмеження, рекомендовані виготовлювачем. Особливістю пропонованих меблів є можливість вибору підходящого кольору корпуса й фасаду, фурнітури, а також внутрішнього наповнення шафи, його ширини й глибини. Ви самі плануєте й проектуєте, якими будуть Ваші шафи-купе (Київ), і сподіваємося, Ви й уся Ваша родина будете задоволені своєю покупкою.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву та області

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

ОТП-Кредит

Сертифікати

Залишити відгук
Нижня тумба  90 (900х820) Гранд
–10%
2 646грн. 2 381грн.
Фантазія Стіл 2Д/2Ш
–10%
3 097грн. 2 787грн.