Контакти Замовлення/оплата Доставка/збирання Загальна інформація Оплата частинами Кредит Сертифікати Замір кухонь Залишити відгук
RU UA
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Cб: з 9:00 до 15:00
товарів: 0
на суму: 0 Оформити замовлення
Передзвоніть

Модульні меблі Злата

Дитячі  Злата

Меблі для дитячої Злата – колекція, створена для дітей-підлітків. Включаючи в себе різні по функціональнім призначенню предмети, вона забезпечує комфорт і затишок дитині, створюючи максимально зручні умови проживання в її маленькому світі, обмеженим лише польотом дитячої фантазії. Меблі – це не просто необхідність або атрибут сучасного інтер'єру. Дитячий гарнітур Злата яскравими фарбами весняної зелені формує й підкреслює навколишню обстановку дитини, дозволяючи втілювати в реальність самі оригінальні дитячі ідеї, реалізовувати небувалі витівки, мріяти й фантазувати. Простий і лаконічний дизайн дитячого меблевого ансамблю позитивно впливає на психологічний і емоційний розвиток дитини завдяки своїй теплій і ніжній, природній колірній гамі «Бук зелений».


Злата Дитяча 1

Злата Дитяча 2

Злата Двоярусна Композиція 1
Злата Дитяча 1 Злата Дитяча 2 Злата Двоярусна Композиція 1

Злата Двоярусна Композиція 2
Злата Двоярусна Композиція 2

Дитячі меблі Злата – це «перлина» відомого вітчизняного виробника «Мебельua». Інтернет-Магазин Maxmebel пропонує великий вибір елементів даної модульної колекції, що в комбінації з її універсальною колірною гамою дозволяє підібрати гарнітур, як для хлопців-підлітків, так і для дівчат, а також дітей більш старшого віку. У процесі виробництва меблів Злата використовуються тільки перевірені матеріали, фурнітура й комплектуючі найвищої якості, що дозволяє створювати сучасні стильні меблеві ансамблі – гідна прикраса кімнати дитини.
Модульні набори меблів у цей момент користуються великою популярністю, тому що вони з легкістю перетворюють інтер'єр за рахунок придбання нових необхідних елементів колекції. Дитяча спальня Злата передбачає можливість облаштованості кімнати відповідно до потреб декількох дітей, що одночасно проживають у ній.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Інформація

Контакти

Замовлення і оплата

Доставка по Києву

Доставка по Україні

Підйом та збирання

Загальна інформація

Оплата частинами

Кредит

Сертифікати

Залишити відгук
Стінка Неон-2 (дуб золотой)
–10%
11 257грн. 10 131грн.
Барон Вітрина
–10%
8 865грн. 7 979грн.
Стілець Даніель 3 (2 шт.)
–10%
2 470грн. 2 223грн.
Домініка Дзеркало
–10%
696грн. 627грн.